Cumhuriyet Evden Eve Nakliyat

beylikdüzü

Beylikdüzü gelişim açısından çok ciddi anlamda farkını koymakla beraber ciddi bir nüfusa sahip olmuştur. Cumhuriyet mahallesi ise beylikdüzüne bağlı bir mahallemizdir. Mahalle konutlarla kaplı ve çok sakindir. Mahalle sakinleri bulundukları evden memnun ama yapmış oldukları iş sürekli farklı mahallelere veya illere taşınmak zorunda bırakıyor. Peki taşıma işlemini kim, nasıl ve ne derece sağlıklı taşıyor. Cumhuriyet evden eve nakliyat taşıma işlemlerini üstlenmiş ve sorunsuz bir biçimde taşımaya devam ediyor ama nasıl ve hangi şartlar altında taşıyorlar dilerseniz o konudan söz edelim.

Firma öncelikle komşularına daha kaliteli ve daha uygun fiyatlar ile taşıma gerçekleştiriyor bunu öncelikle bilmenizi isteriz. Kaliteli taşımadan kastımız personel, kullanılan malzeme, araç ve fiyatlardır. Kullandığımız malzeme birinci kalite ve avrupa standartlarına uygun üretilmiş ve sektörümüzde kullanılan en kaliteli malzemedir.

cumhuriyet nakliyat

Yukarıda resimde gördüğünüz gibi tekli koltukları nasıl paketlediğimizi ve hangi paketleme malzemesi ile paketlediğimizi görmektesiniz. Personelimiz en az 10 yıllık tecrübeye sahiptir bunun kısa örneği yine üsteki resimde mevcuttur. Yukarıda gördüğünüz resim cumhuriyet evden eve nakliyat firması tarafından çekilmiştir. Dairede bulunan mobilyalara gelince mobilya ustamız tüm mobilyalarınızı tek tek söker paketler ve diğer evde oda içerisinde istediğiniz tarafta kurulur. Beyaz eşyalar aynı şekilde tesisatçı ustamız tarafından sökülür ve diğer evde aynı şekilde kullanılmaya hazır hale getirilir.

cumhuriyet mahallesi

Cumhuriyet nakliyat müşteri memnuniyeti için ellerinden gelen tüm çabaları göstermektedir. Unutmadan ekleyelim firma ile bir kere taşınan ikinci taşımasında %20 indirim kazanmaktadır. Firmamızı azda olsa siz değerli müşterilerimize tanıttık şimdi sıra sizde bu kaliteli ve uygun fiyatlar ile taşıma gerçekleştiren firma ile neden anlaşma yapmıyorsunuz. Hemen arayın size en yakın tarih için araç temin edelim.

Bir önce yazmış ve yayınlamış olduğumuz Büyükşehir nakliyat fiyatları ilginizi çeker mi?

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir