Etiket arşivi: beylikdüzü evden eve nakliye

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat

beylikdüzü evden eve nakliyat

İstanbul’a bağlı olan beylikdüzü çok hoş ve marmara’ya ev sahipliği yapan bir ilçedir. 1999 yılında depremin yaşandığı İstanbul’da, halk artık depreme dayanıklı evleri tercih etmeye başlamıştı. Beylikdüzü zemini diğer içelere göre daha sağlam ve yüz ölçümü daha büyüktür bu neden ile istanbul’un hepsi beylikdüzüne göç etmeye başladı. Göç esnasında burada kurulan Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat halkın yanında olarak onların en zor günlerinde destek oldu. Müşteri memnuniyeti ahlak sahibi personeli ve avrupa standartlarına uygun paketleme malzemeleri ile müşteri kapasitesini genişletmiştir. Beylikdüzü Nakliyat’ın 20 yıllık tecrübesi ve güler yüzlü personeli ile içiniz rahat olsun. Müşteri memnuniyeti nasıl nasıl olur dilerseniz ondan söz edip içinizi rahatlatalım.

1. Taşıma öncesi ekspertiz personeli
2. Taşınma sözleşmesi
3. Hasar sigortası
4. Profesyonel personel
5. Son sistem paketleme malzemeleri
6. Evden eve nakliyata özel tasarlanmış araçlar

Yukarıda belirtiğimiz işlemleri sıra sıra açıp detaylarını anlatalım.

1. Müşteri bizim ile iletişime geçtikten sonra adres bilgilerini alır ve dilediği saatte ekspertiz personelini yollarız peki ekspertiz personeli ne yapmaktadır. Eşyaların ne ebatta olduklarını veya ne kadar personel,araç ve malzeme ihtiyacı olduğunu hesaplar ve size fiyatı taktim eder.
2. Müşteriye sunulan fiyat kabul edildiğinde Taşıma sözleşmesi yapılır fiyatın bir kısmı kapora olarak alınır ve taşınma tarihi belirlenir.
3.Taşınma tarihine uygulanmış hasar sigortası türkiye cumhuriyeti kimlik numaranıza göre yapılır ve siz taktim edilir aksi taktirde istenmeyen hasarlar oluştuğunda sigorta poliçeniz ile gidip hasarlarınızı karşılayabilirsiniz.
4.Profesyonel personelden kastımız yanımızda çalışan arkadaşlardır ve bunların her biri 10 ile 12 yıllık tecrübeye sahiptir.
5. Eşya taşınma esnasında kullanılan malzemeler avrupa standartlarına uygun ve son sistem paketleme malzemesidir. Bu malzeme ile paketlenen eşyaların hasar görme riski %20 düşmektedir.
6. Sitemizde bulunan araçlar sekmesinden araçlarımızı görüntüleyebilir ve dilediğiniz aracı isteyebilirsiniz. Araçlarımızın tümü günlük dezenfekte edilmektedir. Özel tasarlanmış araç kasalarımızın içerisinde eşyaların zarar görme riski çok azdır.

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat‘ın benimsemiş olduğu tek mantık müşteri memnuniyetidir. 15 yıllık tecrübesi olan firmamızın vermiş olduğu işçilik hoş görü ve titizlik sizinle beraber referans olacağınız insanları da mutlu edeceğine inanıyoruz ve başarıyoruz.Sizin de taşınmak gibi bir derdiniz var ise buyurun bize iletişim bölümünden ulaşabilir ve derdinize derman bulabilirsiniz.