Etiket arşivi: beylikdüzü nakliyat firmaları

Beylikdüzü Evden Eve Nakliyat Firmaları

beylikdüzü nakliye firmaları

Beylikdüzü evden eve nakliyat sektörü günümüzde haddini aşmış ve sayısını baya bir artırmıştır. Firmaların çoğalışı kalitenin ve fiyatların düşmesine sebep olmaktadır. İstanbul başta olmak üzere beylikdüzü civarında firmalar çoğalmış ve korsan çalışılmaktadır. Korsan firma dememiz deki kasıt daha taşıma belgesi bile olmayan sağdan soldan topladığı hamallar ile taşıma yapmaktadır. Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları ile anlaşma yapacağınız zaman yapmanız ve uymanız gereken kriterler.

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmaları öncelikle patentlenmiş olması gerekmektedir. Patenti olan firmaya ait taşıma belgesi olarak adlandırdığımız k3 belgesi olması gerekmektedir. Firmaya ait ekspertiz personeli olmalıdır her taşımada anlaşma yapılan eşyaları görmeli ve yapılacak olan tüm işlemleri müşteri sunmaya gerekmektedir. Araç parkuru ev taşıma prensiplerine uygun tasarlanmış olmalı ve personellerinin en az 10 yıl tecrübesi olması gerekmektedir.

Beylikdüzü evden eve nakliyat firmalarının yapması ve yapılması gereken işlemleri bunlardan ibarettir. Söylenen bunca cümlelerden sonra kalitesiz bir firma ile anlaşma yapmamaya özen gösterin aksi taktirde olumsuz zararlar görebilir ve üzülebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan beylikdüzü evden eve nakliyat fiyatlarında size yol gösterecek bilgiler içermektedir.